Dlaczego z nami?

 1. Dbamy o to, byście na zdjęciach zrobonych przez nas na pewno wyglądali pięknie.
 2. Fotografujemy zawsze razem:
  - dwoje widzi więcej i łapie więcej interesujących momentów,
  - jesteśmy w dwóch miejscach jednocześnie, bez zbędnego zamieszania,
  - ważne momenty fotografowane są z dwóch aparatów jednocześnie,
  - kiedy jedno fotografuje przygotowania Panny Młodej, drugie może być z Panem Młodym,
  - kiedy jedno parkuje samochód, drugie może bez przeszkód cały czas towarzyszyć Młodym.
 3. Posiadane przez nas doświadczenie powoduje, że możecie być spokojni o swoje zdjęcia z tego dnia, gdyż jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność.
 4. Posiadamy dobry sprzęt i jasne obiektywy. Nie wiemy, czy w pełni zdajecie sobie sprawę jak wielkie znaczenie dla osiągnięcia doskonałego efektu ostatecznego ma umiejętne posługiwanie się jasnymi obiektywami i korzystanie z dostępnego światła.
 5. Jesteśmy zgodnym fotografującym małżeństwem, rozumiemy się nawzajem doskonale, dlatego współpracujemy dla Was lepiej.
 6. Jesteśmy odpowiedzialni, trzymamy się z dala od alkoholu, wiemy jak ważne dla świetnych zdjęć jest zachowanie sprawności ruchowej i jasnego umysłu do ostatniej chwili.
 7. Wnikliwie "dopieszczamy" wszystkie dostarczane Wam zdjęcia, by z każdego wydobyć całe piękno i byście Wy na każdym wyglądali pięknie.
 8. Jesteśmy sympatycznymi ludźmi, przyjaznymi i zorganizowanymi, z nami poczujecie się komfortowo i swobodnie.
 9. Dostajecie od nas zdjęcią w pełnej rozdzielczości, na niezabezpieczonej przed kopiowaniem płycie. Możecie więc skopiować ją dla wszystkich gości lub samodzielnie zlecić wykonanie dowolonej ilość doskonałej jakości odbitek w swoim ulubionym labie.
 10. Podpisanie umowy z nami pozwoli poczuć się spokojniej i z niecierpliwością oczekiwać dnia ślubu i wykonanych przez nas fotografii.

skontaktuj się z nami >>

O nas

Nie będziemy Was przekonywali, że jesteśmy najlepszymi fotografami w regionie, nie będziemy twierdzili, że u nas zapłacicie za usługę najmniej, jesteśmy dorosłymy rozsądnymi ludźmi, wiemy że wnioski każdy powinien wyciągać samodzielnie. Spróbujcie porównać naszą ofertę z ofertą innych fotografów, by zyskać pewność, decydując się na współpracę z nami - dokonaliście właściwego wyboru.

Jak już wiecie jesteśmy fotografującym małżeństwem i dzięki temu otrzymujecie więcej doskonałych zdjęć niż byłby w stanie zapewnić jeden fotograf - wszystko to bez żadnych dodatkowych opłat.

Specjalizujemy się w zdjęciach reportażowych w naturalnym świetle (wedding photojournalism), posiadamy jasne obiektywy. Lampa błyskowa, którą umiemy się posługiwać, używana jest przez nas tylko dla osiągania specjalych efektów i dzięki temu możecie się cieszyć naturalnymi doskonałymi fotografiami.

Można mieć niewielki budżet i jednocześnie mieć świadomość jak ważne dla własnego bezpieczeństwa oraz zadowolenia jest wynajęcie na ten dzień profesjonalnego fotografa. W naszej ofercie mamy kilka pakietów, zróżnicowanych cenowo, na pewno znajdziecie dla siebie coś odpowiedniego. Możemy też przygotować ofertę "skrojoną na miarę" - tylko dla Was, zgodną z Waszymi oczekiwaniami.

Cieszy nas, że coraz więcej osób zaczyna doceniać wartość profesjonalnej fotografii ślubnej. Każda fotografowana przez nas para była zadowolona.

Wszystkie pary traktowane są indywidualnie. Mimo lat doświadczeń, nadal jesteśmy oryginalni. Stawiamy na zdjęcia spontaniczne, a dzięku temu bezstresowe, naturalne i piękne. Dzień z nami mija szybko i przyjemnie, podobnie plenery. Z nami najpiękniejsze chwile na długo zapadną w pamięć i będą wracały za każdym razem kiedy otworzycie album. Nasze zdjęcia utrwalą znacznie więcej niż tylko fryzurę Panny Młodej czy tylko garnituru Pana Młodego ... utrwalą uczucie, które Was łączy i przede wszystkim pokazują - jacy jesteście ładni.

Czy nadal zastanawiacie się na wyborem na Wasz ślub fotografa bez większego doświadczenia, rezygnując z gwarancji zadowolenia jaką daje współpraca profesjonalistami?

Niektóre pary mówią nam podpisując umowę - "Jesteście najlepszymi fotografami w Wielkopolsce", nie wierzymy im, ale dokładamy wszelkich starań, żeby odbierając swoje zdjęcia, Młodzi nadal byli tego pewni.

Czytacie te informacje i zastanawiacie się jak możecie podpisać z nami umowe? Nic prostszego - zapraszamy do działu kontakt.

Magda & Piotr

 

"Nasze" Pary o naszych zdjęciach ślubnych

Wow wow wow!!! Rewelacja :)))
Zdjecia super...czyli zgodnie z oczekiwaniami ;)

Szalenie mi się podobają,
Mama już chyba zna je na pamięć :)
Szczególnie przypadła jej do gustu fotka kota czekającego na błogosławieństwo
 
- Asia i Toru -
Zdjęcia są śliczne.
Aż oczy zwilżyły mi się podczas oglądania.....

Z niecierpliwością czekam na płytę i album ;-)
 
- Kamila -
Zdjęcia są boskie! Nie możemy się napatrzeć. Dziękujemy!!!!! 
- Julia i Michał -
Raz jeszcze dzięki za Waszą pracę. Pewnie dla Was to nie nowość, ale wszyscy, którzy widzą fotki są zachwyceni waszą obsługą. 
- Milena i Marcin -
wiecej rekomendacji >>>