Rekomendacje

Czy jesteście ciekawi jak świetne zdjęcia zrobimy dla Was?

Przeczytajcie opinie naszych wcześniejszych klientów. Przeglądanie przez nich po ślubie, wykonanych przez nas zdjęć, wywołuje zazwyczaj niepohamowaną chęć podzielenia się z nami swoją radością i zadowoleniem. Ta strona jest miejscem gdzie dzielimy się z Wami ich i naszą radością.

Nasze panny młode - oglądając zdjęcia zazwcyzja mówią: Nigdy nie myślałam, ze mogę na zdjęciach wyglądać tak ładnie!

Pracujemy tak by samemu czerpać z tego satysfakcję. Cały czas pracujemy nad tym by być oryginalni. Staramy się by zdjęcia podobały się nie tylko Młodym - my sami chcemy być z nich dumni. Podejście takie podnosi poprzeczkę, ale jest warto - my czujemy się dobrze, a Pary odbierając zdjęcia wychodzą od nas z szerokim uśmiechem.

Nie chcielibyście już podpisać z nami umowy? Wiemy, możecie mieć jeszcze wątpliwości, ale to zrozumiałe, oznacza że jesteście świadomymi ludźmi, którzy zasługują na to by podpisać umowę z dobrym, odpowiedzialnymi fotografami, którzy zrobią świetne zdjęcia stwarzając sympatyczną atmosferę. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio, a potem do skontaktowania z nami.


Magda & Piotrfotografia ślubna - poznań

"Nasze" Pary o naszych zdjęciach ślubnych

Wow wow wow!!! Rewelacja :)))
Zdjecia super...czyli zgodnie z oczekiwaniami ;)

Szalenie mi się podobają,
Mama już chyba zna je na pamięć :)
Szczególnie przypadła jej do gustu fotka kota czekającego na błogosławieństwo
 
- Asia i Toru -
Zdjęcia są śliczne.
Aż oczy zwilżyły mi się podczas oglądania.....

Z niecierpliwością czekam na płytę i album ;-)
 
- Kamila -
Zdjęcia są boskie! Nie możemy się napatrzeć. Dziękujemy!!!!! 
- Julia i Michał -
Raz jeszcze dzięki za Waszą pracę. Pewnie dla Was to nie nowość, ale wszyscy, którzy widzą fotki są zachwyceni waszą obsługą. 
- Milena i Marcin -
Jeszcze raz chcemy podziękować Wam za zdjęciaJ wszyscy mówią, że są rewelacyjne, a na prezentacji każdy miał łzy w oczach. Zresztą ja sama też. Za nami jest już ślub mojej siostry, na którym również utwierdziliśmy się, że Jesteście profesjonalistami w każdym caluJ (u nich nie dość, że panowie ciągle błyskali w kościele lampą to na dodatek zamiast muzyki po kościele rozchodził się dźwięk „pstryk”, aż ksiądz się zdenerwował). Oglądaliśmy wiele zdjęć ze ślubów znajomych, ale na żadnym nie były w taki sposób uchwycone emocje i piękne chwile. Macie do tego talentJ Dziękujemy Wam również, że w tym dość stresującym dla nas dniu to również Wy pomagaliście nam się zrelaksować, mam na myśli szczególnie plener, na którym w ogóle nie było czuć, że pozujemy do zdjęćJ a efekt jest rewelacyjny!! Możecie być pewni, że w przyszłości zgłosimy się jeszcze do Was, byście uwiecznili na zdjęciach kolejne wyjątkowe chwile naszego wspólnego życia.  
- Marta i Dominik -
Zdjecia cudowne, a te z pleneru przepiekne!
Jeszcze raz wielkie dzieki
 
- Ola i Michał -
Zdjęcia superrrrr:)
zdjątka i prezentacja są super. Wszystkim, a przede wszystkim nam sie podobają.:)
 
- Maja i Darek -
Bardzo dziękujemy, osobiście nie mogłam doczekać się zdjęć, bardzo ładnie wyszły, powiem szczerze, że tak prosiłam o czarno białe zdjęcia, a bardzo mi się podobały też kolorowe super!.  
- Benita i Jacek -
Zdjecia z wesela obejrzalam kilka razy w ciagu ostatniej godziny - pokazujac je wszystkim w domu i wszyscy sie oczywiscie nimi zachwycali, lacznie ze mna. To kawal Waszej dobrej roboty i a dla nas wartosciowa pamiatka. 
- Asia -
Zdjęcia bardzo ładne.....!!!!! Dzięki wielkie,będzie świetna pamiątka. Nie mogę się doczekać, kiedy obejrzę zdjęcia razem z artkiem. Jeszcze raz dzięki. 
- Julita -
Zdjęcia zajebiste!!:) Bardzo nam sie podobają.  
- Agata i Marcin -
Jeszcze raz dziękujemy za fantastyczne zdjęcia.  
- Beata i Marcin -
ZDJĘCIA SĄ ŚWIETNE! MIELIŚMY DUŻY PROBLEM Z WYBRANIEM TYCH DO WYWOŁANIA :)):  
- Aga i Kuba -
Zdjęcia bardzo nam sie podobaly, zreszta nie tylko nam ale również moim rodzicom. 
- Pauline i Marcin -
Oh oh oh! Nie moge sie napatrzec! Sa piekne!!! SUper!! Jestescie swietni:-)))) 
- Olga -