Kontakt

fotografia ślub fara poznańska

Czy już zauważyliście, że skorzystanie z naszych usług to okazja wynajęcia, na swój wymarzony ślub, dwóch fotografów w cenie za którą można mieć tylko jednego podobnej klasy fachowca? Spotkanie się z nami sprawi, że rozwieją się Wasze wątpliwości odnośnie wyboru fotografa i jeden z ważnych punktów przygotowań do ślubu zostanie zamknięty, pozostanie już tylko czekać na ślub i Wasze udane zdjęcia, które z przyjemnością pokażecie znajomym.

Podpisując umowę z nami zapewnicie sobie spokój psychiczny i przekonanie, że w dniu Waszego ślubu w kwestii fotografii wszystko pójdzie doskonale, a Wy dołączycie do tej szczególnej grupy ludzi, która z satysfakcją i zadowoleniem prezentuje swoje zdjęcia ślubne rodzinie i znajomym.

O czym będziemy rozmawiać w trakcie podpisywania z Wami umowy? Nie będziemy wmawiać Wam, ze jesteśmy najlepszymi fotografami na świecie, mamy najlepszy sprzęt, który sam robi zdjęcia, że nasze zdjęcia zdobywają nagrody w konkursach. Pracujemy dla Was, więc skupimy się na tym, co dla Was jest najważniejsze. Omówimy przebieg dnia, porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach, zwrócimy uwagę na ważne szczegóły i odpowiemy na Wasze pytania oraz wręczymy Wam nasz szczególny poradnik ślubny dla Młodych Par - "Co zrobić, żeby mieć jeszcze piękniejsze zdjęcia ślubne?".

Czy zastanowiliście się już jak wolicie podpisać z nami umowę zdalnie czy osobiście na spotkaniu? Poznań to miasto które znamy, lubimy i chętnie tu fotografujemy. Tutaj również mieszkamy. I tu możemy się spotkać, kiedy będziemy podpisywać z Wami umowę. Jeśli posiadany czas nie pozwoli Wam spotkać się z nami w Poznaniu, podpisujemy umowę zdalnie - listownie.

Formularz kontaktowy

Czy wiecie już w jakim zakresie chcecie skorzystać z naszych usług? Czy mamy być z Wami od rana do nocy, czy pojawić się dopiero w kościele? Wyślijcie zapytanie, a przedstawimy Wam naszą najlepszą ofertę.

To że zdecydujecie się podpisać umowę już teraz, pozwoli Wam spać spokojnie i skupić uwagę na innych ważnych kwestiach kwestiach związanych z tym dniem, które macie jeszcze do załatwienia. Możecie nie być jeszcze gotowi do podpisania umowy z nami, ale należy pamiętać, że najlepsze terminy rezerwowane są na wiele miesięcy przed ślubem.

Uzupełnijcie wymagane informacje w poniższym formularzu a skontaktujemy się z Wami niezwłocznie.

Dane kontaktowe:


magda & piotr kubiak
lokalizacja: poznań, konin
email: slub@2pi.pl
tel: +48 601 38 21 67